Інформація для випускників

сьогодні, 13:01
Вступна компанія2020року пропонує для випускників шкіл вступ в навчальні заклади України на різні спеціальності. Все залежить від сертифікації ЗНО і вибору.
Серед наявних пропозицій просимо звернути увагу на можливість навчання в Польщі в технікумі і Вищому навчальному закладі.
Навчання в технікумі пропонується для випускників 9 класу, але може бути і для випускників 11 класу. Головне, щоб на момент вступу вступникові не виповнилось 18 років. Тоді навчання і проживання буде безкоштовним.
Навчання у Вищому навчальному закладі Польщі здійснюється за комплексною системою. Основний навчальний процес здійснюється в Україні з періодичними виїздами в Польщу.
Диплом – Європейський польського навчального закладу.
Вступ без ЗНО!!!
Пропозиції є цікавими, сучасними і перспективними. Просимо повідомити учнів і батьків про перспективи навчання і здобуття диплому, який забезпечить працевлаштування.
Більш детальна інформація є відповідно до цих посилань:

Шановні учні 11 класу!

Терміни проведення зовнішнього незалежного оцінювання у2020році залежать від тривалості карантину в Україні.
У разі, якщо карантин завершиться не пізніше початку червня – основну сесію ЗНО буде проведено орієнтовно 25 червня – 17 липня. У такому випадку результати ДПА та ЗНО учасники отримають до 31 липня.
Якщо ж карантин триватиме до початку серпня, основна сесія ЗНО відбудеться орієнтовно 17 серпня – 4 вересня. Результати буде оприлюднено до 17 вересня.
Проведення додаткової сесії ЗНО у2020році заплановано на 28 липня – 11 серпня, якщо карантин завершиться у червні. В іншому випадку, додаткову сесію буде організовано протягом 22 вересня – 6 жовтня.
Шановна адміністрація школи!У зв'язку з карантином і неможливістю контактувати з випускниками, просимо розміститина вашому інформаційному ресурсі, доступному для старшокласників таїхбатьків, матеріалпро сучасних і затребуваних спеціальностей Одеського національного політехнічного університету.Конкурсна пропозиція2020:1.«Комп'ютерні та інформаційні технології в економічній діяльності»2.«Економічна кібернетика»Кафедраекономічної кібернетики та інформаційних технологій (ЕКІТ)(тел.+38063238 5709,+38093486 5428)
i.Інформація про спеціальності на сайті ОНПУ:http://ac.opu.ua/specialization/kompyuterni-ta-informaciyni-tehnologiyi-v-ekonomichniy-diyalnostihttp://ac.opu.ua/specialization/ekonomichna-kibernetykai.Інформація про кафедру ЕКІТ на сайті ОНПУ:https://opu.ua/kaf-ekiti.Офіційна сторінка кафедри ЕКІТ в мережі Facebookhttps://www.facebook.com/kiberneticcc/Ознайомчий матеріал додається у прикріпленихфайлах.
1.КИТ_2020_ (1).jpg
707К
Завантажити
2.ЕК_2020_.jpg
793К
Завантажити
3.КІТ та ЕК.mp4
16М
Завантажити
Натисніть тут, щоб швидко відповісти
Кiлькiсть переглядiв: 138

Фотогалерея

Красненьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

55121

вул.Центральна,10В;

Миколаївська область,

Кривоозерський район,

с.Красненьке

Україна

телефон +38(05133) 9-46-59

kraszoch@ukr.net

Дата останньої зміни 23 Грудня 2021

Цей сайт безкоштовний!