Одеський державний університет внутрішніх справ

(профорієнтаційна робота)

Одеський державний університет внутрішніх справ розпочав відбір кандидатів для вступу за державним замовленням

Для тих, хто хоче стати курсантом Одеського державного університету внутрішніх справ, заклад вищої освіти пропонує навчання за наступними спеціальностями:

081 «Право» (факультет підготовки фахівців для органів досудового розслідування; Херсонський факультет), термін навчання 4 роки.

ЗНО: українська мова та література; історія України, математика або іноземна мова;

262 «Правоохоронна діяльність» (факультет підготовки фахівців для підрозділів кримінальної поліції; факультет підготовки фахівців для підрозділів превентивної діяльності; Херсонський факультет).

ЗНО: українська мова та література; історія України.

Хто ще не встиг подати онлайн електронну заявку на Порталі для кандидатів на навчання у заклади вищої освіти МВС України, і мріє стати поліцейським, будь ласка не втрачайте такої можливості, зайдіть за посиланням https://osvita.np.gov.ua та зареєструйтеся шляхом заповнення анкети.

У зв’язку з карантином прийом документів від кандидатів на навчання до Одеського державного університету внутрішніх справ за державним замовленням в територіальних відділах або відділеннях Національної поліції за місцем проживання, а також у відділі кадрового забезпечення Одеського державного університету внутрішніх справ тимчасово призупинено, попередньо до 24 квітня. Після закінчення карантину роботу в даному напрямку буде відновлено.

Телефони для довідок: 094951 80 09, (048) 795 50 08, 0966828463.

Також на офіційному сайті Одеського державного університету внутрішніх справ цілодобово працює діалогове вікно, в якому ви онлайн можете писати та задавати ваші запитання щодо вступу!

Дякуємо Вам за сприяння в профорієнтаційному інформуванні школярів щодо здобуття професії поліцейського.

Добрий день!

В наш час глобальних змін в учнів і їх батьків виникає багато питань. Як цього року вступити у вищий навчальний заклад? Як успішно здати ЗНО? Як подолати страх, невпевненість і щасливо стати студентом?
Є хороша пропозиція!
Можна без ЗНО стати студентом європейського університету і навчатись в Україні.
У2012році у співпраці з польськими навчальними закладами у Волинському інституті економіки та менеджменту була створена Українсько-польська програма підготовки бакалаврів "Крок до євроінтеграції".
За вісім років ми отримали великий досвід у реалізації цієї міжнародної програми.

Випущено з європейськими дипломами більше 400 добре підготовлених фахівців, які працевлаштовані і більша частина з них продовжили навчання в магістратурі.
Унікальність Програми полягає в тому, що вона дає можливість українській молоді отримати вищу освіту бакалавра за навчальними планами та стандартами польського навчального закладу, але - не виїжджаючи за кордон, а навчаючись в Україні.
22 травня о 16.00 в он-лайн форматі на платформіZoomвідбудеться зустріч керівників, викладачів і студентів Українсько-польської програми «Крок до євроінтеграції» з майбутніми вступниками2020року. Взяти участь можна зі свого телефону, не шукаючи складної апаратури для зв’язку.
На зустрічі обговоримо особливості іперспективи навчання для молоді, покажемо як відбувається навчальний процес, дамо відповіді на всі питання.
Для тих, хто прийме рішення і подасть документи на навчання гарантовано приз.
Пропонується два призи!
Просимо передати цю інформацію майбутнім вступникам, щоб вони скористались нагодою і вже в цьому році стали студентами.
Зареєструватись на зустріч можна за цим посиланням.
Після реєстрації повідомимо деталі як ефективно долучитись до зустрічі.

Шановні випускники із тимчасово окупованих територій!

Вступайте до українських вищих навчальних закладів!.Зробіть свій вибір на користь України.!

Зайдіть за посиланням та перегляньте відеоролик:

https://drive.google.com/drive/folders/1P3V2IksuHU1ddDUaLi4v1dRSiaJGKM61?usp=sharing

Кiлькiсть переглядiв: 156

Фотогалерея

Красненьківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів

55121

вул.Центральна,10В;

Миколаївська область,

Кривоозерський район,

с.Красненьке

Україна

телефон +38(05133) 9-46-59

kraszoch@ukr.net

Дата останньої зміни 23 Грудня 2021

Цей сайт безкоштовний!